"Jury konkursu Construction & Investment Journal Awards uznało Galerię Sudecką za najlepszy projekt w kategorii Retail Development of the Year "więcej
"Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną www "
"Główne obszary świadczonych usług to projektowanie nowoczesnych powierzchni handlowych i rozrywkowych oraz biurowych "więcej
  • 2015/11/20więcejJury konkursu Construction & Investment Journal Awards uznało Galerię Sudecką za najlepszy projekt w kategorii Retail Development of the Year
  • 2015/05/21Zapraszamy do zapoznania się z naszą nową stroną www
  • 2014/05/05więcejGłówne obszary świadczonych usług to projektowanie nowoczesnych powierzchni handlowych i rozrywkowych oraz biurowych

Biuro architektoniczne ARCHILOG zostało założone przez architekta Filipa Daszkiewicza na przełomie lat 2006 / 2007

O nas

Biuro architektoniczne ARCHILOG zostało założone przez architekta Filipa Daszkiewicza na przełomie lat 2006 / 2007 jako jednoosobowa działalność gospodarcza z siedzibą w Krakowie. W wyniku rozwoju firmy w roku 2009 powstaje ARCHILOG Grupa Projektowa a rok później ARCHILOG Sp. z o. o.. Biuro obsługuje w tym okresie pierwsze duże projekty komercyjne związane z prestiżowymi inwestycjami w kraju i za granicą. W roku 2015 firma ARCHILOG zostaje przeniesiona na spółkę komandytową zarządzaną przez wspólnika ARCHILOG Sp. z o. o., której prezesem pozostaje założyciel biura Filip Daszkiewicz.

 

Obecnie jesteśmy zespołem architektów z doświadczeniem zawodowym łączącym różne obszary inwestowania na rynku nieruchomości. Audyty, weryfikacja dokumentacji projektowej, value engineering lub uzyskiwanie odstępstw od obowiązujących przepisów są w zakresie naszych kompetencji. Dlatego oferujemy kompleksową obsługę inwestycji od analizy zabudowy działki poprzez projekty koncepcyjne, budowlane, przetargowe, wykonawcze do nadzorów autorskich na budowie. Główne obszary świadczonych usług to projektowanie nowoczesnych powierzchni handlowych i rozrywkowych oraz biurowych, mieszkalnych, magazynowych i produkcyjnych.

 

Współpracujemy z renomowanymi biurami projektowymi z branży konstrukcyjnej, drogowej i instalacyjnej oraz najlepszymi na rynku rzeczoznawcami ds zabezpieczeń ppoż.. Wieloletnia współpraca z branżystami i rzeczoznawcami pozwoliła nam na zapewnienie właściwej koordynacji projektów oraz identyfikację problemów na styku różnych zakresów projektowych i realizacyjnych.

Filip Daszkiewicz
Krzysztof Grządziel
Mateusz Ścipień
Anna Dudek-Wilaszek
Robert Pindel

Filip Daszkiewicz

Absolwent WA Politechniki Krakowskiej, dyplom RIBA, od 2005 r. członek MOIA, studiował na UTK College of Architecture and Design w USA oraz na WF Uniwersytetu Jagiellońskiego. Absolwent Studium Doktoranckiego na WA PK, autor publikacji branżowych i naukowych. Praktyka zawodowa w DeStefano & Partners w Chicago, Atelier Loegler i Mofo Architekci w Krakowie. Doświadczenie w kierowaniu dużymi projektami komercyjnymi od etapu koncepcji do nadzoru na budowie; praca przy ponad 20 projektach wielkopowierzchniowych obiektach handlowych, mieszkaniowych i hotelowych, w tym jako autor projektu wykonawczego Bonarka City Center w Krakowie; współautor m.in. Pasażu Grunwaldzkiego we Wrocławiu, CH Focus Mall w Piotrkowie Trybunalskim oraz autor CH Galeria Sudecka w Jeleniej Górze.

Krzysztof Grządziel

Absolwent WA Politechniki Krakowskiej oraz Podyplomowego Studium IHAiKZ WA PK / UPJP2 z zakresu konserwacji, kształtowania architektury i aranżacji wnętrz obiektów sakralnych. Uprawnienia budowlane do projektowania bez ograniczeń. Praktyka Zawodowa w Inter Project Group, ATT Architekci, DDD Architekci – MZ Studio, Interspec, PORR Polska S.A. Doświadczenie w projektowaniu przy obiektach mieszkaniowych: Zielone Osiedle, Słoneczne Kliny w Krakowie; przemysłowych: zakład produkcji mieszanek gumowych Panattoni BTS Manuli w Radomsku, hale produkcyjne DTW Elektronika w Zabierzowie. Projekty budowlane, przetargowe i wykonawcze obiektów handlowych: Market Point w Krakowie, Galeria Sudecka w Jeleniej Górze. Współpraca przy projektach wnętrz dla sieci sklepów: H&M, Reserved, Mohito, Deichmann, Indeco, HiMountain w CH.

Mateusz Ścipień

Absolwent WA Politechniki Krakowskiej. Praktyka zawodowa w CDP Architects w Dublinie, KVP Kontrapunkt w Krakowie. Praca przy projektach budowlanych, przetargowych i wykonawczych obiektów mieszkaniowych: Glanmire w Cork, Canal View w Sallins Co. Kildare, Knockheel Rathdowney Town Co. Laois, Timothy Crough`s Pub, no. 1 Vincent Street West Inchicore w Dublinie, Irlandia; przemysłowych: Centrum Logistyczne UC/OC, Krówniki; użyteczności publicznej: Gdański Uniwersytet Medyczny, przebudowa; handlowych: Galeria Sudecka w Jeleniej Górze.

Anna Dudek-Wilaszek

Absolwentka WA Politechniki Śląskiej w Gliwicach., studiowała na WIL Politechniki Krakowskiej oraz WB Pol. Śl., współautorka publikacji naukowych na WA Pol. Śl. Praktyka zawodowa w Mofo Architekci w Krakowie przy opracowywaniu projektów budynków mieszkaniowych: Browar Lubicz w Krakowie oraz handlowo: Atrium Felicity w Lublinie.

Robert Pindel

Absolwent WABiSS Wyższej Szkoły Technicznej w Katowicach. Praktyka zawodowa w ARK Kliber, Archon w Katowicach oraz ATT Architekci w Krakowie. Od 2009r. pracował jako asystent przy projektach obiektów mieszkalnych wielorodzinnych, biurowych i przemysłowych: osiedle Nowe Lasowice w Tarnowskich Górach, Centrum Logistyczne BTS w Błoniu pod Warszawą.

logo-duze Archilog Sp. z o.o. Sp. k.

ul. Masarska 8/26

31-534 Kraków

t: +48 12 446 90 75

m: +48 606 460 236

archilog@archilog.pl

www.archilog.pl

facebook

Ta strona używa cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies (ciasteczek), zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

x